IMG 1092

Завершилась Моніторингова місія НЕО в Україні (TEMPUS-ERASMUS офіс в Україні). НПУ імені М.П. Драгоманова представляла координатор проекту TEMPUS-INOVEST професор Дікова-Фаворська О.М. Результати місії надзвичайно позитивні. Мова велась про те, що актуальність проблеми (педагогічні інновації в інклюзивній освіті) залишається, але завдяки проекту сформована потужна команда професіоналів. Проект вийшов на міжрегіональний рівень та охопив Львів, Ужгород, Вінницю, Миколаїв, Сєвєродонецьк та Слов'янськ. Діяльність проектної команди високо оцінена експертами TEMPUS-офісу, наголошено на можливостях, за отриманими результатами, продовжити проектну діяльність.

Професор Дікова-Фаворська О.М. залучена до команди експертів, яким поставлено завдання розробити методологію імплементації впровадження інклюзивної освіти в Україні та науково обґрунтувати досвід зарубіжних країн.

Експерти TEMPUS-офісу в Україні та представники грант-холдера з Німеччини високо оцінили результати діяльності НПУ імені М.П. Драгоманова в цьому проекті, і, як визнання потенціалу проекту, інформація про нього розміщена на Порталі освітніх реформ, який пропонує інформацію для донорів.

Місія проходила на базі ДЗ "Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського", який цього року відзначив своє 200-річчя.

IMG 1028

IMG 1001