UNESCO 00028 вересня 2017 року у Міністерстві закордонних справ України відбулося ХХІІ засідання Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.
Відповідно до порядку денного на засіданні обговорено десять питань, серед яких і презентація участі України у діяльності Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються.

На запрошення Секретаріату Національної комісії у засіданні взяв участь професор кафедри освіти дорослих університету Прийма С.М., який познайомив присутніх з досвідом українських міст у реалізації концепції «Місто, що навчається» та презентував діяльність Української мережі міст, що навчаються, на міжнародному рівні.
Заступник Міністра закордонних справ України, голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Сергій Кислиця дав схвальну оцінку презентації та запропонував представити її на сайті комісії.

Інформацію підготував професор кафедри освіти дорослих університету Прийма С.М.

UNESCO 001

UNESCO 003