promakc-training

17 березня на базі реабілітаційного центру для дітей з функціональними обмеженнями здоров’я було проведено навчальний семінар, на якому розглядалися актуальні проблеми побудови інклюзивного суспільства. Слухачам були презентовані результати соціологічного дослідження щодо проблем сімей, які виховують дитину з інвалідністю. Презентована модель реалізації інклюзії як в навчальному, так і в реабілітаційному закладі. Модератором виступила завідувач кафедри освіти дорослих, доктор соціологічних наук, професор Дікова-Фаворська Олена Михайлівна.

Представлений матеріал був надзвичайно схвально сприйнятий слухачами. Окрему подяку висловлюємо Кучеренко Наталі Леонідівні, активному партнеру проекту, яка розкрила технології самовідновлення при синдромі професійного вигорання.

Учасники проекту високо оцінили роботу тренерів та висловили свої побажання щодо подальшої співпраці.