IMG 20170601 121611

1 червня на Факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М. П. Драгоманова за ініціативи кафедри освіти дорослих (в.о. завідувачка кафедри Дікова-Фаворська О.М.), силами слухачів, які отримують другу вищу освіту була організована благодійна акція «В житті бувають дива», приурочена до Дня захисту дітей. В програмі заходу були ігри, танці, оздоровча гімнастика, а також виступ театральної студентської групи Київського національного університету культури і мистецтв.

Діти із захопленням спостерігали та брали участь у театральній виставі по мотивам казки "Аліса у країні чудес". З музичними вітаннями до дітей прийшли юні артисти – діти слухачів факультету, які подарували свої пісні та виконання на музичних інструментах. По завершенню концертної програми студенти кафедри організували для дітей різні майстер-класи по малюванню, ліпленню з пластиліну, аплікації тощо.

Діточки отримали приємні подарунки, багато яскравих вражень, а їх мами змогли відчути себе щасливими від того, що їх діти можуть отримати від навколишнього світу позитив, не зважаючи на обмеження.

Висловлюю великі слова подяки всім, хто долучився до проведення заходу: студентам Київського національного університету культури і мистецтв, студентам та співробітникам кафедри освіти дорослих. Ви подарували багато радості і щастя тим, хто цього дуже потребує.

IMG 20170601 112442IMG 20170601 113003IMG 20170601 113056IMG 20170601 113105IMG 20170601 114401IMG 20170601 121132IMG 20170601 123700IMG 20170601 124606IMG 20170601 124631IMG 20170601 124700