voitovska

Прізвище, ім'я, по батькові: Войтовська Оксана Миколаївна.

Посада: доцент кафедри освіти дорослих Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук.

Освіта:
01/09/1988 – 30/06/1993 – навчання в Київському державному педагогічному інституті імені М.П. Драгоманова. Отримала спеціальність – вчитель географії та біології.
01/11/2010 – 10/31/2013 – навчання в аспірантурі НПУ імені М.П. Драгоманова. Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 –  теорія і методика професійної освіти. Тема кандидатської дисертації: «Педагогічна діагностика професійної компетентності майбутніх учителів фізичної культури в процесі вивчення біологічних дисциплін».
З 01/10/2017 дотепер – навчання в докторантурі НПУ імені М.П. Драгоманова. Тема докторської дисертації: «Теоретичні і методичні засади професійного розвитку учителів фізичної культури в умовах післядипломної педагогічної освіти».

Сфера академічних інтересів включає в себе: питання професійного розвитку учителів фізичної культури в умовах післядипломної педагогічної освіти на Україні і за кордоном, медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту, підвищення кваліфікації вчителів та неперервна освіта впродовж життя.

{slider title="Детальніше" open="false" alias="o-m-voitovska"}

Стажування за кордоном:
12/03/2016  –  25/03/16 –  стажування у «Вищій школі бізнесу» м. Домброва Гурнічі, Польщі. Програма практики включала: проведення лекційних занять з дисципліни «Анатомія та фізіологія людини» для студентів факультету «Фізіотерапія» на англійській мові; участь в роботі кафедри педагогіки, участь у роботі міжнародного відділу; участь в лекціях, які проводились на «Фестивалі науки».
21.03.2016 р. приймала участь у майстер-класах: «Сучасні методи дистанційного навчання», які проходили у «Вищій школі бізнесу» у м. Домброва Гурнічі. Маю сертифікат: «Modern methods of distance learning».
Досвід роботи:
01/10/2017 – дотепер – доцент кафедри освіти дорослих Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
01/09/2015 – 30/09/2017 – доцент кафедри освіти дорослих факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
11/2013 – 08/2015 – старший викладач кафедри освіти дорослих Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
09/2012 – 10/2013 – старший викладач кафедри біологічних основ фізичного виховання та спортивних дисциплін Інституту фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету  імені  М.П. Драгоманова.
01/ 09/2010 – 09/2012 – викладач  кафедри біологічних основ фізичного виховання та спортивних дисциплін Інституту фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету  імені  М.П. Драгоманова.
01/12/2009 – 30/08/2010 – завідувач лабораторією методики трудового навчання і креслення науково-методичного центру підготовки вчителів технологій і професійного навчання.
03/11/1997 – 02/02/2004 – менеджер у виробничо-комерційному приватному підприємстві «Борисфенполіграфсервіс».
01/12/1995 – 30/09/1997 – старший лаборант кафедри фізіології людини природничо-географічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова.
15/09/1993 – 01/12/1995 – керівник гуртків Українського Державного Еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді, м. Київ.

Наукові праці та публікації:
На сьогоднішній день є автором понад 45 наукових та навчально-методичних праць, зокрема 3 збірників тестових завдань, 1 збірника ситуаційних задач, 3 збірників методичних рекомендацій, навчальний план, освітньо-професійна програма, пояснювальна записка підготовки фахівця освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» зі спеціалізацій фізичне виховання, тренерська діяльність за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт, галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, 30 статей у наукових фахових виданнях з педагогіки України і закордонних наукометричних виданнях, 14 статей у збірниках матеріалів міжнародних науково-практичних конференцій.
Знання мови:
Англійська:    upper-іntermidiate (B2);